החזון שלנו

החזון שלנו הוא להגיע לבעלי העסק, יזמים, אנשי עסקים הרוצים להיפתח לעולם האינטרנטי ולהרוויח מהנוחות של להיות בעל אתר אסטתי ואפקטיבי הממיר את הגולשים ללקוחות ואת הזמן לכסף בצורה האפקטיבית ביותר

עוד לפני מספר שנים כאשר עסק רצה לשווק את עצמו הוא היה צריך לדאוג לפרסום. שלטי חוצות, עיתונים, פרסומות ברדיו ובטלויזיה עזרו לבתי העסק הגדולים לייצר חשיפה לעסקיהם. היום, כאשר בן אדם ממוצע מסנן את רוב הפרסומות להן הוא נחשף כבר בלי לחשוב פעמיים. רעשי הרקע של צורות הפרסום הישנות נכנסים מאוזן אחת ויוצאים דרך השניה. בתקופה כזו הגיע הזמן לשנות את הדרך בה אנו מתייחסים לשיווק. אני מאמין גדול בליצור ערך וכך למשוך את הלקוחות, לכן אני עושה את מה שאני אוהב, מייצר ערך לעסקים.

גל קרבליקוב, גלקו

איך זה התחיל?

הרצון לפתוח את גלקו נולד בגולד קוסט, אוסטרליה. את אותם הימים העברתי בין גלים, חול ים, ומשרד עם נוף כחול ומרגיע. אהבתי מאוד את החיים הפשוטים באותה התקופה. בין גלישת בוקר, ישיבות במשרד וריצות ערב הרגיש כי משהו חסר. באותם הימים עמדתי מול ההחלטה אם להטיל עוגן באוסטרליה לתקופה ארוכה בגלל הצעה מכובדת מבעלי המשרד או להמשיך במסע הבניה העצמית שלי. אחרי שיצאתי לדרך עם חיוך לאחר פרידה מהחברים החלטתי שאני רוצה להמשיך לעשות את מה שעשינו בחברה. ראיתי כמה יכולות השיווק עוזרות לעסקים סביבי והבנתי שאני יכול לבנות אתרים ולשווק אותם למען הלקוחות שלי. כך התחלתי בתהליך הלמידה שלי וההתפחות בתחום. למדתי מקורסים דיגיטליים רבים ובעזרת הניסיון שצברתי החלטתי להקים את גלקו. כיום גלקו הוא עסק דיגיטלי עם חוויה אישית המותאם ללקוח בקפידה ודייקנות לפרטים כמו שרק אני אוהב. 

סגירת תפריט